Hakkımızda

İNDİGO Eğitim & Danışmanlık & Koçluk Hizmetleri Yaşam Tasarımı Merkezi

DENGE Eğitim & Danışmanlık ve Yaşam Tasarımı Merkezi olarak , 1997 yılından beri İşletmeler - Organizasyonlar, Eğitim Kurumları, Yöneticiler, Aileler ve Bireyler için Eğitim - Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri vermekteyiz. Kurumsal Eğitimlerimiz, Kurum Yöneticileri ile birlikte yürüttüğümüz Kurum-içi inceleme çalışmaları sonucunda kurumun ihtiyaçları belirlenerek kuruma özel hazırlanır. Bu programlar hem bireysel düzeyde – çalışanların ve yöneticilerin- hem de kurumsal düzeyde gelişim ve değişim sürecini ve sürekli öğrenmeyi destekleyen gelişim programlardır.

2009 Yılında Kurumsal Kimliğimiz İNDİGO DANIŞMANLIK, SAĞLIK VE EĞİTİM HİZ. Olarak Değişmiştir.

İNDİGO Eğitim & Danışmanlık ve Yaşam Tasarımı Merkezi olarak , 1997 yılından beri İşletmeler - Organizasyonlar, Eğitim Kurumları, Yöneticiler, Aileler ve Bireyler için Eğitim - Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri vermekteyiz.

Kurumsal Eğitimlerimiz, Kurum Yöneticileri ile birlikte yürüttüğümüz Kurum-içi inceleme çalışmaları sonucunda kurumun ihtiyaçları belirlenerek kuruma özel hazırlanır. Bu programlar hem bireysel düzeyde – çalışanların ve yöneticilerin- hem de kurumsal düzeyde gelişim ve değişim sürecini ve sürekli öğrenmeyi destekleyen gelişim programlardır.

Türkiye'de ilk kez verilen 'LİDERLİK ve İŞ KOÇLUĞU' Liderlik programlarımızın hedefi Liderlere Koçluk Yapmayı Koçlara Liderlik yetenek ve becerilerini öğreterek yöneticilerin hem kendi iş-yaşam dengelerini kurmalarında hem de çalışanların iş-yaşam dengelerini kurmalarına destek olmaktır. Bireysel Yaşam Koçluğu Eğitimlerimiz ve Koçluk Hizmetlerimiz kişilerin hedeflerine ulaşmalarında, kurmak istedikleri yaşamı kurabilmelerinde, kendi kaynaklarını keşfetmelerinde bireylere yardım eder. Koçluk ve Kişisel Gelişim hizmetlerimiz 2004 yılında 'Yaşam Tasarımı Atölye Çalışmaları' ile başlamıştır. Türkiye'de ilk ve Özgün, Türkçe Kişisel Gelişim Uzmanlık Programı olarak 'YAŞAM TASARIMI UZMANLIK PROGRAMINI' vermeye başladık. Daha sonra bu programlara bizim geliştirdiğimiz 'Yaşam Koçluğu', 'NLP ve EFT ile Stres Yönetimi ve Pozitif Davranış Geliştirme', 'İş ve Özel Yaşamınızda Etkili İletişim ve İlişkiler Kurma', 'Kişisel Motivasyon Yönetimi' gibi diğer kişisel gelişim eğitimleri eklendi. Türkiye'de ilk kez NLP (Neuro Linguistic Programmin) Pratisyen ve Master Pratisyen eğitimlerini Türkçe vermeye başladık. Türkiye'de ilk kez Özgün ve bize ait 'NLP ile Eğitim ve Öğrenci Koçluğu' eğitimini yarattık ve vermeye başladık.

Türkiye'de İlk Kez 'Aile Koçluğu Sertifika Programını' yarattık ve vermeye başladık.

Türkiye'nin ilk AİLE KOÇLUĞU MERKEZİ'ni kurduk

Türkiye'de ilk kez Evlilik ve Boşanma Koçluğu Hizmetini vermeye başladık

Türkiye'de İlk Kez Eğitim ve Eğitim Sistemleri Koçluğu Hizmeti ve Sertifika Eğitimlerini vermeye başladık.

Türkiye'de İlk Kez BİZ Kurumlarda Modelleme Çalışmalarını başlattık.

Türkiye'de İlk Kez biz Siyaset Koçluğu Hizmet ve Eğitimlerini başlattık.

Ve bugün gururla görüyoruz ki ne şekilde olursa olsun takip ediliyoruz, modelleniyoruz. Bu da bize gurur veriyor. Yaratanız, üreteniz, takip edileniz. Kalitemizden asla taviz vermedik. Yepyeni modelleri yaratmaya, hizmet etmeye, örnek olmaya, insanların hayatında kendi istedikleri yönde değişim yaratmaya devam ediyoruz.

Gülay Pala KIŞLAK