Ürünler

Sağlık & Güzellik

Ayak Detoks Bantları, Ayak Detoks Banyosu, Denge & Enerji Bilekliği, Ağrı Bantları ve doğal yenilenme ve arınma konusunda uzman firmamız artık size çok yakın. Ürünlerimizi kullanmaya başladığınız andan itibaren farkını ve kalitesini anlayabilirsiniz..

Sense ürünleri, tüm sağlık ve bakanlık kurallarına uygun, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Power Balance'ın üreticisi tarafından özel olarak üretilen Denge & Enerji Bilekliklerimiz, en yüksek değerde iyon ve enerji sağlamaktadır.. Detoks ürünlerimiz ise FDA, CE ve ISO belgelerine sahiptir. Yüksek kalite ve kesin memnuniyet arayanlar için en güvenilir ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz..

Ayak Detoksu Detoks Bantları Ağrı Bantları Altın Maske Denge Bilekliği
       
Tuzsepeti.com        
© 2012 İndigo Sağlık & Danışmanlık - Her hakkı saklıdır.
A : Dragos Orhantepe Mah. Orhangazi Cad. No: 23 Kartal - İSTANBUL
T : 0 216 399 96 27 - F : 0533 816 67 21 - info@indigodanismanlik.com
Obisis Design and Programming
Sitemizde NLP, EFT, Time Line Terapi tekniklerine ait yapılan paylaşımlar, yalnız BİLGİ amaçlıdır. Tekniklere ait bu bilgiler, Tıp biliminin UZMANLIK ALANLARININ ve bu alanlardaki UZMAN DOKTORLARIN yerini ALAMAZ! Bu bilgiler, hiç kimseye TEDAVİ AMAÇLI UYGULAMA YAPMA YETKİSİ VERMEZ! İNDİGO Eğitim&Danışmanlık Merkezinde herhangi bir hastalık için klasik tıbbi ve psikolojik tedaviler YAPILMADIĞI gibi bu tedavilere alternatif bir tedavi yöntemi de uygulanmamaktadır!