NEURO SCIENCE COACHING

NEURO SCIENCE COACHING

NEURO SCIENCE COACHING

NeuroScience Coaching, insan beyninin işleyişi ile ilgilidir. Beş duyumuzla resimler, sesler, duygula, kokular, tatlar olarak algıladığımız her şeyin beynimizde oluşturduğu resimler ve anlamların davranışlarımızı, inançlarımızı, düşüncelerimizi ve deneyimlerimizi nasıl oluşturduğunu bize açıklar. NeuroScience Coaching, kişilerin hedeflerine ulaşmak, yaşamak istedikleri hayatı yarattmak için uyguladıkları tüm strateji ve planlarda önlerine çıkan davranışsal, düşünsel engelleri, sınırlayan inançları ve istenmeyen davranış ve alışkanlıkları nasıl değiştirecekleri ile ilgili araçlar ve yöntemler sunar.

İnançlarımız bizim yaşam kurallarımızdır. Insanlarla, hayatla, kendimizle ilgili görüşlerimizdir. Sınırlayan inançlarımız, aslında bilinç altınızda kendinize verdiğiniz emirlerdir. Hiçbir kimse inanmadığı bir başarıya ulaşamamıştır. NeuroScience Coaching, sizin hedeflerinize ulaşmanızda önünüzde duran, sizi bloke eden, sizi durduran sınırlayan inançlarınızı kendi çabalarınızla değiştirmenşin yollarını gösterir.

neuroScience Coach daışanının:

  • Düşünme biçimlerini (inançlar ve tutumlar)
  • Duygular
  • Davranışlar ve elışkanlıklar (yeni sağlıklı alışkanlıklar)

Kazanmasına yardım eder.

  • Özgüven
  • Öz-saygı,
  • Kişisel farkındalık
  • Geliştirmesine destek olur.

 

Bağdat Caddesi Açelya Sokak No: 4 Erenköy - İSTANBUL
Tel: 0216 399 96 27 - 0533 816 67 21

© 2012 İndigo Sağlık & Danışmanlık - Her hakkı saklıdır.
A : Dragos Orhantepe Mah. Orhangazi Cad. No: 23 Kartal - İSTANBUL
T : 0 216 399 96 27 - F : 0533 816 67 21 - info@indigodanismanlik.com
Obisis Design and Programming
Sitemizde NLP, EFT, Time Line Terapi tekniklerine ait yapılan paylaşımlar, yalnız BİLGİ amaçlıdır. Tekniklere ait bu bilgiler, Tıp biliminin UZMANLIK ALANLARININ ve bu alanlardaki UZMAN DOKTORLARIN yerini ALAMAZ! Bu bilgiler, hiç kimseye TEDAVİ AMAÇLI UYGULAMA YAPMA YETKİSİ VERMEZ! İNDİGO Eğitim&Danışmanlık Merkezinde herhangi bir hastalık için klasik tıbbi ve psikolojik tedaviler YAPILMADIĞI gibi bu tedavilere alternatif bir tedavi yöntemi de uygulanmamaktadır!