NEURO SCIENCE SPİRİTÜEL KOÇLUK

NEURO SCIENCE SPİRİTÜEL KOÇLUK

Spiritüel Bir Koç Sizin İçin Ne Yapar?

Spiritüel açıdan bakıldığında, olasılıkların sınırı yoktur. Spiritüel yolculuğun esası kendimize koyduğumuz sınırları kaldırmak ve önümüze çıkan engellerin üstesinden gelmek üzerine kuruludur. Bu bize, her şeyin mümkün olduğu ve rüyalarınızdaki hayatı yaratabileceğiniz sınırsızlığın kapılarını açar. Spirütüel açılım süreci aynı zamanda bedensel, ruhsal, duygusal, zihinsel olarak holistic (bütünsel) bir denge demektir. Artık sizin için bir ‘’yeniden keşif yolculuğu’’ başlamıştır ve spiritüel koçunuz size bu yolda rehberlik etmeye hazırdır.

Spiritüel koçunuz size aşağıdaki beş önemli alanda destek olur:

1. Danışanlarına kendilerine inanmaları için yardım eder. Spiritüel varlıklar olarak kendimizin fiziksel deneyimleriniz de anlamaya başladığımızda , sonsuz potansiyele sahip mükemmel bireyler olduğumuzun da farkına varırız. Bu olduğunda, hayat yeni bir anlam kazanmaya başlar.

2. Danışanlarına hayatlarının kontrolünü nasıl ellerine alabileceklerini gösterir.  Bazı insanlar hayatın içinde koşuşturup durular ama hayatları hep başkaları tarafından yönetilir. Başkalarının onlardan istediklerini yapmak üzere, inanmalarını istedikleri şeylere inanmak üzere koşullandırılmışlardır. Onların mükemmel bir tomurcuk gibi açılmaları için kontrolü ellerine almaları ve değişime yönelmeleri gerekir.

3. Danışanlarına yaşam amaçlarını anlamayı öğretir. Spiritüel olarak hepimizin bu dünyaya  bir sebeple ve paylaşmak için harika hediyelerle geldik.   Kendimizi öğrenmek ve yaşam amacımızla uyum ve ahenk içinde yaşamayı öğrenmek  bir insan sunulan en büyük hediyedir.

4. Danışanlarına yaşam amaçlarını gerçekleştirmeleri için yol gösterir. Bu, hayallerinin farkına varmak ve yaşamak istedikleri hayatı yaratmak, yaşam amaçlarını gerçekleştirmek için hedefler koymayı gerektirir. Spiritüel koç, hedeflerine ulaşmada rehberlik eder.

5. Danışanların hayatlarını yüceltip dolu dolu yaşamalarına yardım eder.  Her güne erişebilmenin heyecan ve mutluluğunu keşfederek gerçekleştirmek istediğiniz geleceğe yürümenin farkındalığını ve hazzını yaşamanın nasıl bir şey olabileceğini tahmin edebiliyor musunuz? Bu, spiritüel bir koçun kendisine ve danışanlarına verebileceği en büyük hediyedir.

6. Spiritüel Koç’unuz Hayatınıza Başka Neler Katar

  •  İnsanlara kendilerine özgü Benzersiz Ruhsal Yollarını Ortaya Çıkarmalarına ve Belirlemelerine yardım eder
  • 50 farklı Yaşam Koşullarında Spiritüelliği uygular
  • Ruhsal seviyede ilişki çatışmalarını çözer
  • Spiritüelliği Sıra-dışı bir yol olarak iş hayatına katar
  • Güçlü Spiritüel sorularla kişileri Daha Yüksek Perspektife çıkarır
  • İnsanların korkularının, blokajlarının ve güvensizliklerinin üstesinden gelmelerine yardım eder
  • İnsanları İstedikleri Sonuçları Yaratmak İçin Motive Eder

 

Bireysel Spiritüel Koçluk Seansları için Arayınız!

 

Bağdat Caddesi Açelya Sokak No: 4 Erenköy - İSTANBUL
Tel: 0216 399 96 27 - 0533 816 67 21

© 2012 İndigo Sağlık & Danışmanlık - Her hakkı saklıdır.
A : Dragos Orhantepe Mah. Orhangazi Cad. No: 23 Kartal - İSTANBUL
T : 0 216 399 96 27 - F : 0533 816 67 21 - info@indigodanismanlik.com
Obisis Design and Programming
Sitemizde NLP, EFT, Time Line Terapi tekniklerine ait yapılan paylaşımlar, yalnız BİLGİ amaçlıdır. Tekniklere ait bu bilgiler, Tıp biliminin UZMANLIK ALANLARININ ve bu alanlardaki UZMAN DOKTORLARIN yerini ALAMAZ! Bu bilgiler, hiç kimseye TEDAVİ AMAÇLI UYGULAMA YAPMA YETKİSİ VERMEZ! İNDİGO Eğitim&Danışmanlık Merkezinde herhangi bir hastalık için klasik tıbbi ve psikolojik tedaviler YAPILMADIĞI gibi bu tedavilere alternatif bir tedavi yöntemi de uygulanmamaktadır!